Pogoda na weekend 21-22.07.2012

Prognoza na weekend

Sobota 21.07.2012
W nocy  zachmurzenie umiarkowane, miejscami, zwłaszcza na krańcach północnych i południowych, duże i tam miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 9°C do 13°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.
W dzień zachmurzenie umiarkowane, miejscami, zwłaszcza na krańcach północnych i na południu kraju, duże i tam przelotne opady deszczu. W Sudetach możliwe burze. Temperatura maksymalna od 17°C na wybrzeżu do 22°C na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni, na południu kraju słaby, zmienny.

Niedziela 22.07.2012
W nocy przeważać będzie zachmurzenie umiarkowane, tylko na wybrzeżu oraz na południu Polski okresami duże i tam miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 8°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, przeważnie północno-zachodni.
W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże z przelotnymi opadami deszczu. Miejscami, zwłaszcza na zachodzie i w centrum lokalne burze. Temperatura maksymalna przeważnie od 20°C do 23°C, tylko na wybrzeżu nieco chłodniej, 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, w czasie burz porywisty, w porywach około 60km/h, z kierunków północnych.

W związku z prognozowaną sytuacją pogodową nie przewiduje się wydania ostrzeżeni meteorologicznych.

Publikacja powyższego komunikatu w całości lub części wyłącznie za podaniem IMGW-PIB jako źródła informacji.

Bieżące informacje pogodowe
www.pogodynka.pl
www.imgw.pl
Biuro prasowe IMGW PIB
503 122 100

Authors

Related posts

Top