Aktualności

Gmina Liszki

W związku z ostatnimi podtopieniami w gminie Liszki w dniach 16, 17 maja informuję:
Mieszkańcy z utrudnionym przez wodę dojściem do swoich domów i dróg będą mogli skorzystać z noclegu w Szkole Podstawowej w Kryspinowie. Chętni sami muszą zaopatrzyć się w artykuły pierwszej potrzeby (bielizna, lekarstwa, śpiwór, jedzenie, dokumenty) i swój pobyt wcześniej zapowiedzieć w Urzędzie Gminy pod numerem telefonicznym: 12 280-62-34, 12 280-62-41.

Zapotrzebowanie na piasek i worki przeciwpowodziowe zgłaszać pod ww. numer.

Przed ewentualna ewakuacją proszę dobrze zabezpieczyć swój dom: powyłączać wszystkie instalacje i media. Zamknąć okna i drzwi. Opuszczone mienie będzie dozorowane przez policję.

Wacław Kula
Wójt Gminy Liszki

Szkoła Podstawowa w Piekarach jest nadal zamknięta. Linia telefoniczna nie działa.

Z powodu zalania dróg dojazdowych do Szkoły Podstawowej w Piekarach, uniemożliwiony został dojazd do szkoły, w wyniku czego zajęcia lekcyjne w dniu dzisiejszym zostały odwołane. Pani dyrektor poinformowała również, że woda dostała się do szatni szkolnej.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jeziorzanach informuje, że zajęcia dnia 19.05 (środa) nie odbędą się ze względu na trudną sytuację powodziową.

Grażyna Granda
Dyrektor

http://liszki.pl/news.php?id=291

hastagi na stronie:

#liszki powĂłdĹş #jeziorzany powĂłdĹş #gmina liszki powĂłdĹş #Gmina Liszki #powĂłdĹş liszki #Jeziorzany powodz #gmina liszki powĂłdz #liszki powĂłdz #powĂłdĹş puszczykowo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aków   #azy   #bia   #bior   #jest   #kte   #miasta   #Odry   #poni   #powiat brzeski   #powiecie