Kilkanaście rekomendacji znalazło się w manifeście przygotowanym przez młodych polskich delegatów na COP24. Dokument został dziś zaprezentowany w Katowicach podczas zorganizowanej przez UNICEF Polska oraz Centrum UNEP/GRID-Wars
Iron Mountain w trosce o zrównoważony rozwój
Rozpoczął się nowy program Tesco „Duża pomoc dla małych przyjaciół”, w ramach którego organizacje pozarządowe zajmujące się zwierzętami, mogą odebrać żywność.
MicroCarb – misja kosmiczna monitorująca CO2
Odpowiedzialne gospodarowanie odpadami to jedno z największych wyzwań XXI wieku, dotyczące całego świata. Dlatego tak ważne jest ich unieszkodliwianie na najwyższym poziomie. Zaawansowane technologiczne, a zarazem działające w
W 2020 roku Davines, włoski producent kosmetyków do włosów, podnosi poprzeczkę zrównoważonego rozwoju, odnawiając certyfikat B Corporation. Tym samym firma potwierdziła swój rosnący wkład w czynienie dobra dla świata.
Procter & Gamble, lider branży FMCG na świecie, zakończył drugą odsłonę pierwszej edycji programu „Czysta Ziemia”. Jest to wieloletnia inicjatywa będą częścią strategii zrównoważonego rozwoju firmy.
Uruchomiony pod koniec ubiegłego roku program Czyste Powietrze jeszcze na dobre nie zdążył się rozkręcić, a już jego dalsza realizacja stoi pod znakiem zapytania.
Z okazji przypadającego dziś Światowego Dnia Środowiska Tetra Pak opublikowała Raport Zrównoważonego Rozwoju na rok 2019.
Air Products został ponownie uhonorowany Złotym Medalem EcoVadis za wyniki uzyskiwane w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).