Nie jest tajemnicą, że korzystanie z samochodów w dużym stopniu przyczynia się do zanieczyszczenia środowiska. Czy wiesz, że bardziej ekonomiczna jazda samochodem to realne oszczędności dla właściciela floty, a zarazem możl
„Mój dom musi być przede wszystkim zdrowy” – pod tym zdaniem podpisalibyśmy się chyba wszyscy. Zależy nam na tym, by rodzinna przystań była idealnym miejscem relaksu, chcemy w niej spokojnie oddychać i spać.
Perwoll w kampanii #RethinkFashion uczy odpowiedzialnej konsumpcji
Wyeksploatowane kopalnie nie muszą zaniedbane odchodzić w zapomnienie. Wyrobisko Lipówka w Rudnikach należące do CEMEX Polska zyskało drugie życie dzięki stworzeniu na jego terenie przyrodniczej ścieżki edukacyjnej.
L`Oréal chroni bioróżnorodność
Możemy wspólnie zmienić jakość otaczającego nas powietrza – to główne przesłanie rozpoczynającej się kampanii „TworzyMY atmosferę” zorganizowanej przez Ministerstwo Środowiska.
Zakończył się szczyt C40 w Kopenhadze ukierunkowany na problemy zmian klimatu. Głównym celem spotkania było przyspieszenie procesu dekarbonizacji miast. Danfoss w czasie szczytu przeprowadzał rozmowy z uczestnikami w ramach proj
W Gnieźnie odbędzie się zbiórka ZSEE w ramach programu Moje miasto bez elektrośmieci
Upfield z tytułem Firmy Przyjaznej Środowisku
Firma UPS (NYSE: UPS) opublikowała 18. Raport Zrównoważonego Rozwoju zatytułowany Accelerating Sustainable Solutions, który przedstawia podejmowane przez nią działania, by osiągnąć cele na 2020 r. i 2025 r.