PowĂłdĹş 2009

Autostrada A4 nieprzejezdna

Autostrada A4 pod Wrocławiem w okolicach Żurawiny jest nieprzejezdna z powodu intensywnych opadów deszczu. Nieprzejezdne są też drogi krajowe 46 i 33 w okolicach Kłodzka. Rano przez miasto przeszła fala kulminacyjna.

Jak dowiedziała się PAP w Centrum Zarządzania Kryzysowego Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego alarmy powodziowe obowiązują w 9 miejscach: Stroniu Śląskim i Jeleniej Górze oraz w gminach: Kłodzko, Bardo, Nowa Ruda, Świdnica, Stare Bogaczowice oraz powiat ząbkowicki.

Pogotowie przeciwpowodziowe obowiązują w 14 miejscach na Dolnym Śląsku. Stany alarmowe są poprzekraczane na 27 wodowskazach zaś stan ostrzegawczy na 17.
m3577593
Obecnie najtrudniejsza sytuacja panuje w Kotlinie Kłodzkiej, gdzie z powodu intensywnych opadów deszczu wylała Nysa Kłodzka, a synoptycy zapowiadają kolejne intensywne opady.

http://wiadomosci.onet.pl/2700,1998117,autostrada_a4_nieprzejezdna,wydarzenie_lokalne.html

hastagi na stronie:

#autostrada a4 #autostrada A4 #a4 autostrada #Autostrada A4 #AUTOSTRADA A4 #powĂłdĹş Węgry #Autostrada a4 #słowacja powĂłdĹş #autostrady A4 #autostrada a 4 #powĂłdz na słowacji #autostrada wrocław kraków #powĂłdĹş na słowacji 2010 #nieprzejezdne drogi na węgrzech #drogi na słowacji po powodzi #powĂłdĹş w słowacji #powĂłdz węgry #słowacja powĂłdĹş drogi #autostrady a4

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dom

2 thoughts on “Autostrada A4 nieprzejezdna

Comments are closed.