STENA AutoZłom przy ul. Chełmżyńskiej 180 w Warszawie to nowoczesna stacja recyklingu pojazdów, która stawia na komfort i profesjonalną obsługę swoich klientów. Dzięki niej można pozbyć się starego samochodu, nie wychodz�
W marcu o blisko 400% wzrosła liczba zapytań na słowo oszczędzanie wody względem 2019 roku. Polacy szukają w internecie informacji na temat suszy i sposobów skutecznego oszczędzania wody w gospodarstwach domowych.
Popularne przestrzenie nad Wisłą inspirują do działań w duchu zero waste
Statystyczny Polak przyznaje się do zużywania ponad 280 plastikowych butelek i ponad 100 jednorazowych kubków do kawy rocznie. Wyniki sondażu pokazują, że 34% odpadów poddanych recyklingowi trafia do niewłaściwego pojemnika.
Zyski są korporacji, a odpowiedzialność obywateli. 79 proc. Polaków czuje się obarczona odpowiedzialnością za śmieci i koszty związane z ich segregacją – wynika z raportu przygotowanego przez agencję IQS.
Jak przekonać Polaków do zalet budownictwa drewnianego zastanawiali się uczestnicy I Sympozjum Budownictwa Energooszczędnego i Pasywnego w Gdańsku.
W piątek 7 czerwca, 150 młodych dębów posadzili w okolicy centrum edukacji leśnej w Białowieży przedstawiciele firm zrzeszonych w Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego, z inicjatywy jednego z jej członków, Chesapeake Biał
Gdy podłączenie domu do kanalizacji jest drogie lub niemożliwe, warto rozważyć budowę własnej oczyszczalni ścieków.
Tysiące wolontariuszy już po raz siódmy wyruszy na górskie szlaki, by pozbierać śmieci i pokazać, że w górach nie ma dla nich miejsca. Na Górnej Równi Krupowej, w miasteczku Czystych Tatr, będzie ponadto bity rekord Guinnes
Co roku na świecie powstaje ponad 400 milionów ton plastiku, mniej niż 12% materiału pochodzi z odzysku. Ruszyła międzynarodowa kampania Electrolux i Stena Recycling, w której bohaterem jest odkurzacz wytworzony w 100% z odzyska